İnegöl ilçesinin Gazelli Mahallesi’nde 120 seçmen, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için sandık başına gitti. Gazelli İlkokulu’nda kurulan sandıkta oylarını kullanan seçmenler, 2 adayın yarıştığı muhtarlık seçimi için oy kullandı. 120 oydan 114’ü geçerli sayılırken, mevcut muhtar Hüseyin Erden ile muhtar adayı Adnan Memiş 57’şer oy aldı. Adayların seşit oy alması üzerine muhtar çekilen kura sonucu belirlendi. Sandık başkanı tarafından çekilen kurada adı çıkan Adnan Memiş, Gazelli Mahallesi’nin yeni muhtarı oldu.
Related Posts
3 gündür kayıp zihinsel engelli adam bulundu
Eskişehir’de 37 yaşındaki zihinsel engelli İsa Algın, 50 kişilik ekibin çalışmaları sonucunda kaybolduğu noktanın 11 kilometre uzağında sağ olarak bulundu.
ABD’den sosyal medyayı sınırlayıcı yasa: 14 yaş altına yasak
Sosyal medyanın bağımlılık yapıcı özellikleri ABD’nin Florida eyaletinde önleyici bir yasa imzalanmasına yol açtı…
Muslera’nın Yeni Rekoru Ellerinden Kaydı!
Süper Lig’in 33. haftasında Galatasaray, sahasında Pendikspor’u 4-1 mağlup etti. Şampiyonluk yolunda fire vermeden ilerleyen Sarı-Kırmızılılarda Fernando Muslera, yeni bir rekoru kılpayı kaçırdı. Bu sezon 16 kez kalesini gole kapatan Muslera …