Dilan Polat cezaevine astroloğunu çağırdı… Falından ne çıktı

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü kara para aklama, vergi kaçırma ve sanal bahis soruşturması kapsamında mal varlıklarına el konulan Dilan ve Engin Polat çifti, 14 kişiyle birlikte tutuklanarak Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne gönderilmişti.

Hakkındaki gelişmelerle gündemdeki yerini koruyan Dilan Polat, son olarak esrarengiz ziyaretçisi ile adından söz ettirdi.

Habertürk’ten Ceylan Sever’in haberine göre, soyadı farklı olan ve belli aralıklarla Dilan Polat’ı ziyaret eden kişinin astrolog Hilal Saraç olduğu ortaya çıktı.

Üç görüşçü hakkı bulunan Polat’ın bu hakkını astroloğundan yana kullanması dikkat çekti.

Ziyarete gitmediği zamanlarda yıldız falına bakıp avukatları ile Polat’a ilettiğini söyleyen Saraç şöyle konuştu:

“Dilan Polat’a eşi ve kardeşi ile birlikte tutuklanacağını söylemiştim. Türkiye’nin en çok konuşulan ismi olacağı belliydi.

Tabii ki buna kimse inanmak istemez. Bekliyordum ama bir anda bu kadar ismin alınmasını ben de beklemiyordu. Aslında bilmek istediği şey ‘Bana ne olacak?’ sorusunun cevabı.

Dilan’ın para pul umurunda değil. Tek istediği şey özgürlüğü. Maksimum Nisan ayına kadar dışarı çıkacağını söyledim. Tabii Şubat Mart ayında da çıkabilir. Ben dışarıya çıkacağını düşünüyorum. Biz zaten içerideki süreci ile ilgili değil, daha çok dışarıya çıktıktan sonra ne yapacağını konuşuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x