78 yaşındaki oyuncu Zerrin Sümer’den evlilik itirafı

Sanat hayatı boyunca sayısız projede yer alan Zerrin Sümer; tiyatro, sinema ve TV ekranlarının en çok aranılan yüzlerinden biri.

Züğürt Ağa, Bir Demet Tiyatro, Vizontele, Sefirin Kızı, Sıcak Kafa ve daha pek çok popüler yapımda rol alan oyuncu, şimdilerde Ömer dizisinde Nezahat karakterine hayat veriyor.

Ancak onu bu kez gündeme getiren oyunculuğu değil, özel hayatı oldu.
Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan başarılı oyuncu, meğer 22 yıldır gözlerden ırak bir ilişki yaşıyormuş ve 8 ay önce de evlenmiş.

Sümer, konu ile ilgili şunları söyledi:

“7-8 ay önce evlendim. Kimsenin haberi olmadı çünkü ben bunları söylemem. Yıllar önce İstanbul’da yaşarken bir gece çok hastalandım ve telefona dahi gidemedim. O dönem telefonlar da çok yoktu. Kendi kendime bu böyle olmayacak demiştim.

Oğluma galiba ben hayatıma birini sokacağım dedim. O da ‘Olur anne ama evlenme. Nikah kıyma ama kimden hoşlanıyorsan onunla birlikte ol’ dedi. Sonra hakikaten hayatıma birini sokmak için bakındım. O gece telefona dahi gidememem beni çok etkiledi. İmdat diyecek insan yoktu. Korktum biraz. Sonra aradan 1-2 sene geçince şimdiki eşimle tanıştık. İlk defa yıllar sonra birinden hoşlandım. Benimle ilgilenilmesi hoşuma gitti.

Açık açık kendisine de hoşlandığımı söyledim o da çok şaşırdı. Evlilik teklifini de o etti. Aynı yaşlardayız. 22 yıldır aynı evde yaşıyoruz. Konuşurken bir anda ‘biz seninle evlensek ya’ dedi. Ben de olur dedim” dedi.

İlk eşiyle ayrılma sebeplerinin eşinin bir başkasına aşık olması olduğunu açıklayan Sümer, eşinin başta boşanmak istemediğini ve boşanma dilekçesini ancak 9 ay sonra verdiğini açıkladı. 15 yıl süren evliliği de böylece bitmiş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x